+420 222 245 375
Kontakt

O Desitinu

Firma Desitin Arzneimittel GmbH nabízí nejširší paletu antiepileptik ze všech německých výrobců. Kromě toho – v souladu s firemním sloganem "Success in CNS" – vyrábí ještě řadu antiparkinsonik, anxiolytik, antidepresiv a neuroleptik.

Patří mezi nezávislé, středně velké farmaceutické výrobce v SRN a vyniká moderními výrobními postupy, vysokou kvalitou svých výrobků a sofistikovaným systémem kontroly kvality svých produktů.

DESITIN PHARMA, spol. s r.o.

DESITIN PHARMA, spol. s r.o. byla založena v Praze v roce 1992 jako dceřiná společnost německé farmaceutické firmy Desitin Arzneimittel GmbH. V České republice byly postupně registrovány přípravky ze skupiny antiepileptik druhé a třetí generace, antiparkinsonik a antipsychotik.

Chceme vám na těchto stránkách poskytovat informace o onemocnění centrální nervové soustavy a přípravcích k jejich léčbě, na jejichž výrobu se Desitin Arzneimittel specializuje.

Na našich stránkách mohou nalézt informace jak laici, tak návštěvníci z řad odborné veřejnosti.

Desitin Německo

Historie

Firma Desitin Arzneimittel GmbH byla založena v roce 1919 v Berlíně.  Firma vyvinula a úspěšně uvedla na trh stále ještě hojně používanou mast Desitin® Salbe jako svůj první produkt. 

V roce 1945 se firma přestěhovala do Hamburku, kde začal vývoj a prodej léků na onemocnění centrální nervové soustavy (CNS). Společnost se stala specialistou a kompetentním partnerem v léčbě epilepsie a Parkinsonovy nemoci. 

Desitin je nezávislá, středně velká, specializovaná farmaceutická společnost s cca 290 zaměstnanci, kteří jsou zaměstnáni převážně na ústředí v Hamburku.
Při všech svých činnostech usiluje Desitin o dodržování právních a etických standardů. 

Společnost Desitin je také finančně nezávislá a financuje svůj výzkum a investice z vlastního obratu. Jakožto komplexní farmaceutická firma vyrábí největší část svých produktů sama.

Desitin se zavazuje při svých činnostech prosazovat co nejlépe všechny zákonné a etické standardy.